Потрійне свято: День народження кафедри, День Студента і Посвята студентів в першокурсники

17 жовтня кафедра психології відзначила потрійне свято🌹: День народження кафедри, Міжнародний день студента та Посвяту першокурсників в студенти-психологи👩‍🎓.
Зайшовши у святкову залу, одразу розумієш, що попрацювали психологи🤹‍♀️. Декорації створили особливу ауру свята♥️.
На святкування завітала адміністрація факультету економіки та менеджменту: декан Ціх Г.В., заступники декана Періг І.М., Гарматюк О.О., Мариненко Т.Ю, викладачі кафедри, куратори та студенти усіх груп.
Режисерами свята були студенти групи БП-21. На святі було знайомство з першокурсниками, цікаві конкурси, навчальні сценки, подарунки, позитивні емоції та фотосесія!😁🙂😍