Магістри на науково-педагогічній практиці в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка

Студенти-магістри за спеціальністю “Психологія” успішно пройшли НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНУ ПРАКТИКУ в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка.

Між університетами укладений договір про співпрацю та налагоджені партнерські зв’язки з кафедрою практичної психології.

Магістри відповідально поставилися до завдань практики, підготували та провели лекції, семінарські заняття з психологічних дисциплін. Студенти захоплені своїми першими спробами у викладанні та співробітництвом з персоналом кафедри.

Керівник практики від ТНТУ доцент Періг Ірина Мирославівна отримала схвальні відгуки про кваліфіковану підготовку студентів та їхнє бажання практикувати.