Святкуємо день народження кафедри психології і день першокурсника-2021!!!

Святкуємо день народження кафедри психології  (21 рік) і день першокурсника!!!

Традиційно в жовто-багряну пору кафедра психології приймає вітання та відзначає «Посвяту першокурсників студентів в психологи». Цьогоріч свято відбулося 21 жовтня.

На свято завітали декан факультету економіки та менеджменту Ціх Галина Володимирівна та заступник декана з навчальної та наукової роботи Мельник Лілія Миколаївна.

Студенти старших курсів творчо підійшли до організації свята і підготували цікаві відеоролики, сюжети про навчання в університеті. Першокурсники мали зможу отримати багато цінних порад та інформації як легко адаптуватися до університетського життя.

Першокурсники з куратором Періг Іриною Мирославівною представили свою групу. Усі вмотивовані до освоєння професії психолога!!! Дуже творчі, наполегливі, особливі наші першокурсники!

Було весело, святково, подарунково і, як завжди, неповторно!!!