Проведення тренінгу на тему: «Визначення психоемоційного стану у жінок-дружин учасників бойових дій»

27 вересня у центрі “Психолог і Я” (вдячні керівникам та працівникам центру Bilinska Tetyana Білінська Т.М.& Kateryna Varnavskykh Варнавських К.М.& Grosh Olya) був проведений тренінг на тему: “Визначення психоемоційного стану у жінок – дружин учасників бойових дій”. Тренінг проводили Tetyana Sochenko Тетяна Соченко студентка – магістр спеціальності “Психологія” та Inna Monachyn Інна Моначин к.психол.наук., доцент кафедри психології ТНТУ ім.І.Пулюя. Учасники тренінгу познайомились з поняттями стрес, симптоми стресу, ПТСР, стресові розлади та їх симптоми. Під час тренінгу були використані техніки дихання та навики саморегуляції. Між учасниками відбувся обмін досвідом переживання власних станів під час складних життєвих ситуацій. Сподіваємось, що допомога учсникам в усвідомленні і вербалізації своїх уявлень про стрес, визначенні свого ставлення до даного феномену, виявлення суб’єктивних труднощів стануть особистими ресурсами протистояння стресовим ситуаціям.