Новорічно-різдвяна акція «Миколай іде до нас»

18 грудня 2017 року у торговельно-розважальному центрі «Подоляни» службою у справах дітей спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районної державної адміністрації за сприяння благодійного фонду «Подоляни» та за участі студентів Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя спеціальності «Психологія» відбулася районна новорічно-різдвяна акція «Миколай іде до нас» для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких брали участь в АТО, а також дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Похилий .

У рамках заходу діти переглянули мультфільм в кінотеатрі Сінема Сіті, взяли участь і дитячій шоу програмі на концерт холі Podolyany hall , отримали солодкі подарунки від Святого Миколая і прокаталися на ковзанці Ескімос.