Майстер-клас для студентів та усіх бажаючих на тему: «Психологічні ресурси в подоланні психоемоційної напруги в умовах пандемії»

Сьогодні викладачі кафедри психології ТНТУ імені Івана Пулюя провели онлайн-зустріч, майстер-клас для студентів та усіх бажаючих на тему: “Психологічні ресурси в подоланні психоемоційної напруги в умовах пандемії”

Зустріч відбулась за підтримки представництва ЄС в Україні в рамках проекту “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”.

Ситуація, в якій ми опинилися, ті зміни, які відбуваються сьогодні: зміни в екології, в країні, клімат, віруси – все це виклики людству, які призводять до психоемоційної напруги.

Серед рекомендацій важливо обрати для себе ті, які будуть приносити користь кожній людині.

💪навчитися відбирати і оцінювати інформацію;

💪розробити власний алгоритм безпеки;

💪визначити правила безпеки та включити їх в свою поведінку;

💪структуруйте час і пам’ятайте про особистий розвиток;

💪шукайте способи саморегуляції, які допоможуть саме вам;

💪приємні роздуми, роздивляння пейзажів, сміх, спілкування, читання, купання, молитви, когось просто похваліть…

Пряма трансляція на ютуб-каналі: bit.ly/30D0Wk8