Екскурсія у музей кафедри анатомії людини Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського

Сьогодні студенти-психологи першого курсу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з дружнім візитом відвідали музей кафедри анатомії людини Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського.

Першокурсники прослухали цікаву розповідь доцента кафедри, кандидата медичних наук Ющака Михайла Васильовича про загальні дані остеології та артросиндесмології, міології, функціональної анатомії нервової системи людини, анатомії органів дихання, травлення, видільної та сечо-статевої систем.

Окремо, на прохання студентів, було висвітлене питання анатомо-фізіологічних аспектів вищої нервової (психічної) діяльності людини.

Візит супроводжувався демонстрацією оригінальних експонатів, що містяться в музеї кафедри.

Щиро вдячні за цікаву розповідь!!!

З повагою, завідувачка кафедри психології ТНТУ ім. І. Пулюя, доктор психологічних наук, професор Надія Буняк.