Екскурсія студентів-психологів в центр “Відродження нації”

28 жовтня 2015 року студенти групи БП-21 напряму «Психологія» зі своїм куратором Моначин Інною Леонідівною факультету управління та бізнесу у виробництві відвідали громадську організацію «Відродження нації» та «Центр консультування мігрантів» відкритий в рамках Програми «Зміцнення потенціалу в сфері управління міграційними процесами» за фінансування Європейського Союзу. Під час екскурсії в даному закладі студенти знайомились з роботою працівників організації. Також побачили, як кваліфіковані працівники надають інформаційні послуги громадянам України, які перебувають на заробітках в різних державах. Було коротке знайомство з надання психологічної, юридичної та різної інформаційної допомоги тим громадянам, які її потребують. Прозвучала цікава тема про захист себе від шахрайства з боку посередників у працевлаштуванні за кордоном. Оскільки, в теперішній, непростий для України час, багато людей виїжджають за кордон, але не всі дбають про те, щоб не стати жертвою шахрайства, тому робота таких організацій є надзвичайно важлива та необхідна.

Студенти також спілкувалися з волонтерами. Цікавою, емоційною та інформативною була розмова з волонтеркою з Америки – Селін. Яка дуже активно, творчо і весело ділилася враженнями про роботу та про співпрацю з Україною, зокрема Тернополем.

Надалі студенти та працівники громадської організації домовились про цікаву та плідну співпрацю.