Новини 2018

НАВЧАЄМО  МОЛОДЬ СПІЛЬНО

Студенти-психологи Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя відвідали Інститут  медико-біологічних проблем Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського та провели заняття з дисципліни «Психофізіологія» на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки на тему: «Методи психофізіологічних досліджень».

Студенти другого курсу познайомились із показниками активності м’язової системи та взяли участь у  дослідженні функціонального стану органів руху, шляхом реєстрації біопотенціалів м’язів – електроміографії; показниками активності дихальної системи, взяли участь у дослідженні функціонального стану легень, шляхом реєстрації їх об’єму при диханні – спірографії; показниками роботи серцево-судинної системи, взяли участь у  записі електричних потенціалів серцевого м’яза –  електрокардіографії.

На занятті студенти також знайомилися із методикою визначення гостроти та поля зору, особливостями сприймання кольору.

Надзвичайно цікаво була подана інформація про значення методів психофізіологічних досліджень для медицини та про захворювання, що можуть бути виявлені за допомогою цих методів.

Особливе значення справила демонстрація приладів, що використовувались десять-двадцять років тому і сучасних.

Щиро вдячні завідувачу,  доктору медичних наук, професору Вадзюку Степану  та всім викладачам кафедри за співпрацю!!!

З повагою,

доктор психологічних наук, професор Надія Буняк