Новини 2018

Підведення підсумків ознайомчої практики студентів першого курсу ТНТУ ім. І. Пулюя

2 лютого  року в залі Тернопільської районної державної адміністрації відбулося підведення підсумків та проведення заліку ознайомчої практики студентів першого курсу ТНТУ ім. І. Пулюя.

Відповідно до угоди про проведення практики студентів вищих навчальних закладів між Тернопільським національним технічним університетом ім. І. Пулюя та Тернопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 22.01.2018  по 04.02.2018 року прийняті на проходження ознайомчої практики студенти 1 курсу напрямку підготовки 053 «Психологія». Керівником практики була психолог Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Фролова-Безкоровайна С.С.

Згідно розробленого плану проходження практики студенти знайомились із специфікою роботи та категоріями населення, які обслуговуються Тернопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З основними завданнями, напрямками роботи практичного психолога та переліком психологічних послуг, які він надає.

В процесі практики студенти разом із фахівцями із соціальної роботи та психологом  центру також взяли участь у візитах в сім’ї, які перебувають на соціальному обслуговуванні Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Психолог Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ознайомила студентів із особливостями роботи практичного психолога  у центрі надання психологічної допомоги «Крок назустріч», а також з основними принципами проведення психологічних консультацій у Тернопільському обласному Благодійному фонді «АПОСТОЛ».