Новини 2017

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ В ТНТУ ІМ. І. ПУЛЮЯ

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня.

В умовах сьогодення психологія є популярною, а професія психолога особливо затребуваною. Студенти психологічної спеціальності розуміють, що окрім навчання, важливо ще уміти святкувати та активно відпочивати.

Протягом тижня у виші відбувались цікаві заходи, присвячені Дню психолога: інтелектуальні вікторини, інтерактивні ігри, кмітливі конкурси, захоплююча подорож до острова Психологія та урочисте дійство з отриманням призів. Складовими свята було: активне спілкування, позитивні емоції, творча атмосфера, що оптимізувало взаємодію між студентами та викладачами кафедри психології у виробничій сфері. Все це забезпечило відчуття єдності та приналежності до психологічної спільноти.

В рамках проекту присвяченого до дня психолога відбулась презентація книги «Видатні психологи», авторами якої є Г.В. Ложкін, І.Л. Моначин та І.М. Періг.

Довідник «Видатні психологи» покликана ретранслювати історію становлення і розвитку психології за допомогою відомих та забутих імен, задовольнити затребуваність в науковій психологічній літературі українською мовою.

Довідник розвиває методичну базу психології і цим розширює сферу її практичного застосування для підготовки майбутніх спеціалістів за різними напрямами психології. До праці не увійшли сучасні вчені, оскільки їхні наукові погляди та заслуги можна почерпнути у джерелах за їхнім іменем або при живому спілкуванні.

Викладачі кафедри психології у виробничій сфері І.Л. Моначин і І.М. Періг виступили перед студентами та зазначили, що знання з історії психології є важливою складовою професійної культури психолога.