Новини

Архів новин

ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

11 квітня 2019 року відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція "Розвиток професійної майстерності педагога в умовах нової соціокультурної реальності". Вдячні організаторам конференції за запрошення до участі. Праця була плідною і цікавою!!! До нових зустрічей у майбутньому.

 

 

ВИПУСК  МАГІСТРІВ-ПСИХОЛОГІВ 2019

Випуск магістрів-психологів  пройшов урочисто і піднесено. Тут було все:  слова вдячності, спогади, яскраві фото на пам'ять, щирі посмішки, мудрі поради від адміністрації університету, представників влади та бізнесу, духовенства, завідувача кафедри Буняк Надії Андрониківни, викладачів-наставників, батьків та друзів. Залишаючи стіни рідної Alma Mater, випускники почувалися щасливими і розчуленими. Позаду – студентські будні та свята, іспити та заліки, захист дипломних робіт, попереду – можливість реалізувати себе як фахівця та особистість в дорослому житті!
Щасливої життєвої дороги, шановні випускники!

 

 

КОНКУРС "ВЧИТЕЛЬ РОКУ 2019" 

Ось і досяг фіналу конкурс "Вчитель року 2019". Позаду хвилювання, важкі конкурсні завдання. І  ось найкращі в номінації "Вчитель інклюзивного класу". 
Велика вдячність організаторам конкурсу за честь бути Головою Журі, членам журі за співпрацю, конкурсантам за волю до перемоги.
Успіху в діяльності на ниві навчання молодого покоління українців.

 

 

Запланована зустріч-гра  

«ПІЗНАЙ СЕБЕ» відбулася!!!

 

 

11 листопада 2018р. викладачі та студенти кафедри психології у виробничій сфері ТНТУ ім. І.Пулюя провели психологічну зустріч-гру "ПІЗНАЙ СЕБЕ!". Учасники мали змогу заглибитися у внутрішній світ, проаналізувати свої думки і відчуття, дізнатися багато нового про себе. Були використані проективні методики, арт-терапевтичні техніки, зокрема танцювальна терапія, малювання, бодинамічний метод.

Пережиті позитивні емоції були підтвердженням потрібності таких заходів!

Дякуємо усім учасникам заходу!

 

До уваги абітурієнтів!

 

Якщо Вас цікавить ПСИХОЛОГІЯ і Ви хочете стати психологом, тоді приходьте на психологічну зустріч-гру «ПІЗНАЙ СЕБЕ», яка відбудеться в ТНТУ ім. І.Пулюя 11 листопада 2018 року об 11.00 (неділя) за адресою вул. Руська, 56, читальний зал бібліотеки, корпус №2, поверх 3, аудиторія 58.

У нашій програмі: знайомство з професією психолога, зустріч з провідними викладачами кафедри, успішними студентами та випускниками-психологами, експрес-діагностика особистості, цікава психологічна гра, неформальне спілкування.

Приходьте!

Ми чекаємо на Вас!

 

ПОДІЛИСЬ СВЯТОМ

 

Нещодавно  студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, що навчаються на спеціальності "Психологія"  вкотре відвідали Новосипільський обласний соціальний навчально-виховний комплекс, що знаходиться в Підволочиському районі Тернопільської області.

В рамках проекту «Поділись святом» та на волонтерських засадах викладачі і студенти ВУЗу опікуються вихованцями цього інтернату.

Діти завжди очікують цікавих розповідей, нових ігор і друзів та подарунків!!!

До нових зустрічей….

 

СВЯТКУВАННЯ 20-РІЧЧЯ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТНПУ ІМ. В. ГНАТЮКА

19.10.2018 р. -  день спогадів про роки праці у ТНПУ ім. В. Гнатюка на кафедрі практичної психології, що навіяні 20-річчям її створення. Щиро вдячна завідувачці кафедри доктору психологічних наук, професору  Галині Радчук та всім викладачам  за шанобливе ставлення і  відзнаку мого  внеску у виховання і навчання студентської молоді в її стінах .

З повагою, завідувачка кафедри  психології у виробничій сфері ТНТУ ім.  І. Пулюя, доктор психологічних наук, професор Надія Буняк.

 

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У ПСИХОЛОГИ 

17 жовтня  викладачі кафедри психології у виробничій сфері ТНТУ ім. І. Пулюя та студенти-психологи відзначили потрійне свято: 18 років від дня створення кафедри, посвяту першокурсників у психологи та день студента.

Вже традиційно організаторами цієї урочистої події виступили студенти 2 курсу. 

З привітальним словом до студентів та працівників кафедри звернулися декан факультету економіки та менеджменту Ціх Г.В., заступники декана Періг І.М., Мариненко Н.Ю., Гарматюк О.О.  та завідувачка кафедри Буняк Н.А.

Цікаві та оригінальні привітання з посвятою в психологи першокурсники отримали і від студентів старших курсів.

Бажаємо всім студентам  міцного здоров’я, наполегливості в навчанні, особистісного розвитку, юнацької наснаги та невичерпної енергії для майбутніх звершень!!!

                                                                  

 

 

                         

 

 

 

НАВЧАЄМО  МОЛОДЬ СПІЛЬНО

 

Студенти-психологи Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя відвідали Інститут  медико-біологічних проблем Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського та провели заняття з дисципліни «Психофізіологія» на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки на тему: «Методи психофізіологічних досліджень».

Студенти другого курсу познайомились із показниками активності м’язової системи та взяли участь у  дослідженні функціонального стану органів руху, шляхом реєстрації біопотенціалів м’язів – електроміографії; показниками активності дихальної системи, взяли участь у дослідженні функціонального стану легень, шляхом реєстрації їх об’єму при диханні – спірографії; показниками роботи серцево-судинної системи, взяли участь у  записі електричних потенціалів серцевого м’яза –  електрокардіографії.

На занятті студенти також знайомилися із методикою визначення гостроти та поля зору, особливостями сприймання кольору.

Надзвичайно цікаво була подана інформація про значення методів психофізіологічних досліджень для медицини та про захворювання, що можуть бути виявлені за допомогою цих методів.

Особливе значення справила демонстрація приладів, що використовувались десять-двадцять років тому і сучасних.

Щиро вдячні завідувачу,  доктору медичних наук, професору Вадзюку Степану  та всім викладачам кафедри за співпрацю!!!

З повагою,

доктор психологічних наук, професор Надія Буняк

До уваги вступників, які бажають отримати

диплом магістра з психології

на базі будь-якої вищої освіти

Прийом заяв і документів, фахові вступні випробування, які проводить Університет, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників за ступенем магістра для спеціальності 053 «Психологія» (на основі ступеня бакалавра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), проводиться в такі терміни:

Етапи вступної кампанії

Денна та заочна форми навчання

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови

З 14 травня 2018 року по 05 червня 2018 року (18.00)

Терміни проведення додаткових фахових вступних випробувань (053 «Психологія»)

З 14 травня 2018 року по 31 травня 2018 року

Початок прийому заяв та документів

02 липня 2018 року

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають право складати вступні іспити в Університеті

09 липня 2018 року

Вступний іспит з іноземної мови в Університеті

11 липня 2018 року

Єдиний вступний іспит з іноземної мови

11 липня 2018 року

Закінчення прийому заяв та документів

26 липня 2018 року 18.00

Терміни проведення фахових вступних випробувань

27 липня – 29 липня 2018 року

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

Не пізніше

03 серпня 2018 року

Закінчення терміну вибору вступниками місця навчання згідно з рейтинговим списком на місця державного замовлення (виконання вимог до зарахування)

О 18 годині 07 серпня 2018 року

Закінчення терміну вибору вступниками місця навчання згідно з рейтинговим списком на місця за кошти фізичних чи юридичних осіб (виконання вимог до зарахування)

О 18 годині 11 серпня 2018 року

Терміни зарахування вступників за державним замовленням

Не пізніше 09 серпня 2018 року

Терміни зарахування вступників за кошти фізичних чи юридичних осіб

Після зарахування на місця державного замовлення – не пізніше 15 серпня 2018 року

Переведення на вакантні місця державного замовлення

Не пізніше 28 серпня 2018 року

Зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО) можна в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя

за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 56, 1 корпус, 107 кімната.

телефон приймальної комісії +38 0352 51-97-27, +38 0352 25-26-68.

Поспішайте зареєструватися та слідкуйте за графіком іспитів!!!

 

Дружній візит в Тернопільський Державний Медичний Університет імені І.Я.Горбачевського

Cтуденти-психологи першого курсу Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя з дружнім візитом відвідали музей кафедри анатомії людини Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського.

Першокурсники прослухали цікаву розповідь доцента кафедри, кандидата медичних наук Ющака Михайла Васильовича, про загальні дані остеології та артросиндесмології, міології, функціональної анатомії нервової системи людини, анатомії органів дихання, травлення, видільної та сечо-статевої систем. 

Окремо (за проханням студентів) було висвітлене питання анатомо-фізіологічних аспектів вищої нервової (психічної) діяльності людини. 

Візит супроводжувався демонстрацією оригінальних експонатів, що містяться в музеї кафедри.

Щиро вдячні за цікаву розповідь. Бажаємо подальших успіхів на нелегкій ниві навчання молодого покоління!!!

З повагою,

завідувачка кафедри психології у виробничій сфері ТНТУ ім. І. Пулюя, доктор психологічних наук, професор Надія Буняк.

 

ВИПУСК  МАГІСТРІВ-ПСИХОЛОГІВ

 

Запланована зустріч «Психологічна мафія збирається..." відбулася!!!

 

До уваги абітурієнтів!

 

Захист магістерських робіт

 

Підведення підсумків ознайомчої практики студентів першого курсу ТНТУ ім. І. Пулюя

 

 

Навчальний посібник з психологічної експертизи