Новини

Cемінар-діалог: «Викладач-студент: виклики сучасності»

          5 квітня у читальному залі науково-технічної бібліотеки університету відбувся семінар-діалог на тему: «Викладач-студент: виклики сучасності». Ініціатором проведення семінару виступила декан факультету економіки та менеджменту Ціх Галина Володимирівна. Модерували захід викладачі кафедри психології у виробничій сфері: к.психол.н., доцент Періг Ірина Мирославівна, к.психол.н., доцент Вишньовський Василь Володимирович та к.психол.н., доцент Моначин Інна Леонідівна.
          Учасники семінару обговорили проблеми взаємодії викладача і студента в педагогічному процесі, виявили умови оптимізації цих взаємин, їх сутність і зміст, а також визначили можливі ризики опосередкованого чи безпосереднього впливу суб’єктів комунікацій на систему вищої школи та форм навчання, ознайомились з викликами сучасної вищої освіти.
          Під час семінару застосовувалася індивідуальна та командна робота. Команди активно працювали над створення портрету сучасного студента та викладача. Робота відбувалася в творчій атмосфері та енергійній взаємодії. Варто відзначити цікаві презентації команд Скоренького Юрія Любомировича та Сороківської Олени Анатоліївни.
          Викладачі сензитивно здійснювали самоаналіз особистісних і професійних якостей та знаходження ресурсів для власного розвитку.
          Даний семінар став важливою платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем і перспектив у системі взаємодії викладача і студента, як чинника особистісно-професійного зростання майбутнього фахівця. Також учасники семінару зазначили, що мають намір працювати в цьому напрямку і під час наступних зустрічей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ-ПСИХОЛОГІВ В ЦЕНТР "ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ"

          28 жовтня 2015 року студенти групи БП-21 напряму «Психологія» зі своїм куратором Моначин Інною Леонідівною факультету управління та бізнесу у виробництві відвідали громадську організацію «Відродження нації» та «Центр консультування мігрантів» відкритий в рамках Програми «Зміцнення потенціалу в сфері управління міграційними процесами» за фінансування Європейського Союзу. Під час екскурсії в даному закладі студенти знайомились з роботою працівників організації. Також побачили, як кваліфіковані працівники надають інформаційні послуги громадянам України, які перебувають на заробітках в різних державах. Було коротке знайомство з надання психологічної, юридичної та різної інформаційної допомоги тим громадянам, які її потребують. Прозвучала цікава тема про захист себе від шахрайства з боку посередників у працевлаштуванні за кордоном. Оскільки, в теперішній, непростий для України час, багато людей виїжджають за кордон, але не всі дбають про те, щоб не стати жертвою шахрайства, тому робота таких організацій є надзвичайно важлива та необхідна.

          Студенти також спілкувалися з волонтерами. Цікавою, емоційною та інформативною була розмова з волонтеркою з Америки – Селін. Яка дуже активно, творчо і весело ділилася враженнями про роботу та про співпрацю з Україною, зокрема Тернополем.

          Надалі студенти та працівники громадської організації домовились про цікаву та плідну співпрацю.   

Працівники центру розповідають про свою роботу

Ознайомлення з таблицею еміграції українців за кордоном

Інформаційні плани від Оксани Шлюсар

Задоволення від цікавої екскурсії

Готові до співпраці

 

СВЯТКУВАННЯ 15-РІЧЧЯ КАФЕДРИ ПСИХОЛОГІЇ У ВИРОБНИЧІЙ СФЕРІ

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У ПСИХОЛОГИ

          От уже вкотре цими осінніми золото-барвистими днями кафедра психології у виробничій сфері проводить святкування. Так як осінь багата на урожай, так і в нас зібрався чималий букет гарних подій. А саме: ПОСВЯТА першокурсників у ПСИХОЛОГИ, привітання та нагородження студентів-психологів з нагоди ДНЯ СТУДЕНТА та відзначення 15-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ кафедри психології!

            15 років ‑ чималий вік для становлення та формування власної позиції та нових творчих ідей. Тож побажаємо усім працівникам кафедри психології у виробничій сфері на чолі із завідувачем Н.А.Буняк здоров’я, наснаги, наукових здобутків та творчих досягнень!

              Наше свято сповнене позитивними емоціями, приємними несподіванками, барвистими вишиванками та солодкими смаколиками було підготовлено студентами другокурсниками разом з куратором групи БП-21 Моначин І. Л. На святі було прийнято присягу першокурсниками, присвоєні номінації усім викладачам кафедри, представлені веселі театральні сценки, цікаві презентації, гумористичні відеофільми, притчі, лунали пісні, щирі побажання і веселі посмішки.

 

Вітальні слова заступника декана факультету управління та бізнесу у виробництві ГАРМАТЮК Оксани Олегівни

 

З привітаннями завідувач кафедри психології БУНЯК Надія Андрониківна

 

Присяга першокурсників

 

Першокурсники із куратором групи професором СТОЦЬКИМ Ярославом Васильовичем

 

Вручення номінацій викладачам та працівникам кафедри психології у виробничій сфері

 

Виконує пісню Жанна Жарковська студентка групи БП-21

 

Позитивні враження свята

 

Ми дуже любимо дарувати гарні емоції

 

 

Увага!  УВАГА!  Увага!

Випускники державних вищих навчальних закладів можуть здобути другу вищу освіту за напрямом підготовки "Психологія" вже з 2015-2016 навчального року.

 

 

Наші перші випускники бакалаврату заочної форми навчання 2015

Група БПз-51 - перші випускники бакалаврату заочної форми навчання спеціальності "Психологія"

Світлина "Випускники і викладачі кафедри психології у виробничій сфері"

В стінах корпусу № 7 ТНТУ здобували психологічну освіту

 

 

 

 

НАУКОВИЙ СЕМІНАР

25 березня 2015 року відбувся науковий семінар на тему: "Теоретико-методологічні засади дослідження психічних станів та їх вплив на особистість".

Організатор наукового семінару доцент, к. психол. н. Моначин Інна Леонідівна.

Доповідачами на семінарі були студенти групи БП-51, БПм-51.

Учасниками семінару були студенти-психологи усіх курсів та викладач кафедри психології у виробничій сфері.

Програма наукового семінару

 

Доповідачі наукового семінару

 

Студентка Бобрівець Тетяна. Доповідь: "Страх як психологічне явище"

 

Студентка Корбак Ольга проводить дослідження ПТСР і надання першої психологічної допомоги. Досліджуваний студент третього курсу Лужний Олег

 

Студентка Воляник Зоряна. Доповідь: "Сучасні PR - технології"

 

Студентка Ястреба Віталія. Доповідь: "Стрес та сучасна молодь"

 

Учасники семінару

 

Після закінчення наукового семінару

 

 

НАШІ ВИПУСКНИКИ 2014 РОКУ

Вручення дипломів 27 червня 2014 року

 

 

 

 

 

Відбулися державні екзамени та захисти дипломних робіт

Тестовий державний іспит

Захист дипломної роботи (Надія Вальчишин)

Захист дипломної роботи (Зоряна Воляник)

Захист дипломної роботи (Ольга Корбак)

Після оголошення результатів захисту дипломних робіт